• Tüm Kategoriler
  • 365 Günde Sevgili Peygamberim

   365 Günde Sevgili Peygamberim
   Görsel 1
   Fiyat:
   60,00 TL
   60.00 www.kitapstandi.com
   Aynı Gün Kargo

   Nurdan Damla
   TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARI
   Değerli Ebeveynler ve Eğitimciler;

   İstiyoruz ki 365 Günde Sevgili Peygamberim’le biricik Peygamberimiz evlerinize her gün konuk olsun. Anne, baba, çocuk birlikte paylaştığınız özel saatlerinizi bereketlendirsin, nurlandırsın.

   Kitabımız, bir yıl boyunca okunması hedefiyle hazırlandı. Bu nedenle kitabımızda Peygamber Efendimizin hayatından seçilmiş 365 kesit yer alıyor. Hikâye diliyle üsluplandırılmış parçalarda kronolojik sıra takip ediliyor. Çocuğunuzla birlikte sevgili Peygamberimizin hayatına tanık olmak için 1. günden 365. güne kadar okumanızı tavsiye ederiz.

   Çocuklar dikkatlerini kısıtlı süre toplayabilirler. Bunun için kitabımızdan her gün bir parça okumalısınız. Böylelikle çocuğunuzun bir sonraki hikâyeye merakını korumuş, okunan metin hakkında düşünmesine zaman tanımış olursunuz.

   Çocuğunuzun kitabımız içinde anlamakta zorlandığı olaylar, telaffuz etmekte güçlük çektiği kelimeler olabilir. Bu nedenle o gün okunan metin üzerinde onunla konuşmanızı soru cevap yöntemiyle aklına takılan noktaları aydınlatmanızı öneririz. Parçalarda geçen yer adlarını da kitabımızla birlikte hediye ettiğimiz ‘Mutluluk Çağı Haritası’ndan bulmasını isteyerek çocuğunuzun görsel hafızasını aktif hâle getirebilirsiniz.

   Ayrıca kitabımızda yer alan konu dizininden faydalanarak sevgili Peygamberimizin ve sahabelerin cömertlik, vefa, misafirperverlik, dürüstlük, barışseverlik, affedicilik gibi eşsiz niteliklerini keşfedebilir, çocuklarınızın karakter gelişimlerini bu yüksek ahlak modelleriyle destekleyebilirsiniz.

   Peygamber Efendimizin ahlâkıyla ahlâklanmış bir nesil yetiştirebilmek dileğiyle..   Yayın Tarihi    2019-09-18
   ISBN    9752635333
   Baskı Sayısı    27. Baskı
   Dil    TÜRKÇE
   Sayfa Sayısı    448
   Cilt Tipi    Ciltli
   Kağıt Cinsi    1. Hm. Kağıt
   Boyut    20.5 x 28.5 cm
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu15201.01.1613
   MarkaTimaş Çocuk
   Stok DurumuVar
   9789752635333

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.