• Tüm Kategoriler
  • Orijinal Look Look Kutu Oyunu

   Orijinal Look Look Kutu Oyunu
   Orijinal Look Look Kutu Oyunu
   Orijinal Look Look Kutu Oyunu
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   76,70 TL
   76.70 www.kitapstandi.com
   Aynı Gün Kargo

   Mindware Look Look, 68 karttan oluşan aynı yaratıkları 2 farklı renkli çerçeve içinde bulmaya dayanan ya da numara kartı seçildiğinde hesaplama yapılması gereken hıza ve zekaya dayalı bir kutu oyunudur. Kazanan kartı alır ve en çok kart biriktiren galip gelir. Oyun tablası, önü ve arkası değiştirilebilen 8 adet çerçeveden oluşur ve bu değişimler her seferinde başka bir oyun oynanıyor havası vererek oyunun dinamizmini her daim yüksek tutar. Çocuklarının bilişsel yeteneklerini, reflekslerini ve matematiksel zekalarını geliştirmek isteyen ebeveynler bu zekâ oyunundan yararlanabilirler. Bu oyun vasıtasıyla çocuklarının problem çözme, odaklanma, bilgiyi transfer etme, konsantrasyon, seçici dikkat, analitik düşünme ve kopya etme gibi tutum ve becerini geliştirebilirler.


   Aile İçi İletişimin Gelişmesine Katkıda Bulunmak İçin
   6 yaş üzeri için geliştirilen 2 ila 6 kişinin oynayabildiği bir oyundur.
   Oyunun amacı, dikkatli olmak değil, dikkatin sürekliliğini sağlamaktır.
   Çocukların dikkat, konsantrasyon, hızlı düşünme ve hızlı hareket etme gibi bilişsel becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.
   Görsel zekanın yanı sıra matematiksel zekâ becerilerinin de gelişmesine katkıda bulunur.
   Çocuğun detaylarda kaybolmasını engeller, bütünü yani tüm resmi görebilme yeteneğini artırır.
   Tüm aile beraber oynadığında çocukların konsantrasyon ve odaklanma yeteneği gelişirken hem motive olur hem de ebeveynlerin çocuklarıyla kurduğu iletişim gelişerek karşılıklı anlayışın arttığı bir dönem başlar.

   Kutu İçeriği
   8 adet oyun tahtası çerçevesi
   Çerçevelerin içini doldurmak için 8 adet çift taraflı oyun tahtası kartı
   1 adet merkez kart
   68 oyun kartı

   Sevimli yaratıkların hepsi birbirine benziyor… Dikkatli bak, odaklan ve karttaki şekilleri bul… Meydan okumak için bir kart çekin. Aynı yaratıkları 2 farklı renkli çerçeve içinde bulmanız mı gerekecek, yoksa numarayı seçtiğinizde hızlı matematik mi yapacaksınız? Rakibinizle yarışmak için kartı ya seçin ya da çözün. Kazanan kartı alır. Yeterli sayıda kart toplayarak "Look Look” diyen ilk oyuncu olun ve oyunu kazanın. Oyun sahası 8 adet arka – önü değişebilen çerçeveden oluşur ve bu şekilde her oynandığında yeni bir oyun oynanıyor havası verir. 68 adet davet kartından oluşur. 2 veya daha fazla oyuncu ile oynanır.

   Bağlantısal düşünme, problem çözme,seçici dikkat, odaklanma ve konsantrasyon,parça – bütün ilişkisi, kopya etme ve bilgiyi transfer etme becerilerini geliştirir.

   Gelişim Alanları : Analitik Düşünce/Problem Çözme, Aritmetik Matematik Becerileri, Denge ve Koordinasyon, Dikkat Gelişimi, Görsel Algı, Hafıza, Mantık/Akıl Yürütme Becerisi, Spor ve Fiziksel Gelişim
    
   Yaş Aralıkları : 5 - 13+ Yaş
   Diğer Özellikler
   Stok Kodul0001
   MarkaLook look
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.